DADA Extra Care Plenky Midi Vel. 3 - 40 ks (4-9 kg)

Neohodnoceno
Značka: Dada

Jednorázové pleny značky Dada. Vhodné pro miminka od 4-9 kg. Balíček obsahuje 40 ks plenek.

Dostupnost Skladem (37 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Kód: DADA3-40KS
168 Kč –13 % 145 Kč
DADA Extra Care Plenky Midi Vel. 3 - 40 ks (4-9 kg)
Neohodnoceno
Značka: Dada
DADA Extra Care Plienky Midi Veľ. 3 40 KS (4 9 KG)
Výprodej
168 Kč –13 %

Jednorázové pleny značky Dada. Vhodné pro miminka od 4-9 kg. Balíček obsahuje 40 ks plenek.

Mají žlutý indikátor vlhkosti (zmodrá, když je plenka plná a je třeba ji vyměnit) a výřez na pupek (není díky němu drážděný a chrání jej před vlhkostí), proto jsou vhodné od narození.

Pružná pasová vložka zaručuje lepší padnutí pleny kolem pasu miminka. Ve srovnání s plenkami Dada Extra care (starší verze) jsou 2x rychleji suché, což zajistí okamžitý komfort pokožky. Díky měkkému a jemnému povrchu pleny a prodyšných materiálů se miminko bude cítit jako v bavlnce. Unikátní tvar absorbčních kanálků může za to, že vlhkost je rychle navázána dovnitř pleny, aby pokožka miminka byla v suchu.

Díky aplikované technologii je plenka tenká a více pružná. Unikátní technologie vnitřní vrstvy vsakuje i tekutou stolici.

Při výrobě plenky byly použity i 4 technologie a to: technologie SeconDry – okamžitá suchost, technologie Double Lock Layer – inovativní absorpční jádro pro spolehlivou ochranu proti vlhkosti, technologie Wee Zones – efektivní odvod vlhkosti pro dívky i chlapce a tepla, aby se zabránilo podráždění.

Produkt je bez parfemace, aby se minimalizovalo riziko alergické reakce (neobsahuje alergeny ze seznamu 26 potenciálních alergenů) a je vyroben bez použití molekulárního chloru. Ochrana mikrobiomu - plenky pomáhají udržovat normální fyziologickou flóru pokožky, díky čemuž bude stále zdravá a v dobré kondici. Výrobek je vytvořen v továrnách využívajících elektřinu z obnovitelných zdrojů.

Celulóza použitá k výrobě byla získána z udržitelného lesního hospodářství spravovaného zodpovědně az kontrolovaných zdrojů (certifikát PEFC).

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednorázové pleny
Balení: 40 ks
Velikost: 3
Typ: Absorční
Zapínání: Na suchý zip