Dětská vzdělávací podložka s dětským hřištěm FUNNY FARM

Neohodnoceno
Značka: Babyono

Kam jede vlak? Kam se poděly chybějící obrázky? Objevte naši vzdělávací podložku FUNNY FARM a zažijte se svým děťátkem velké dobrodružství.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Kód: BO1486
1 086 Kč –9 % 987 Kč
Dětská vzdělávací podložka s dětským hřištěm FUNNY FARM
Neohodnoceno
Značka: Babyono
4605 detska hracia edukacna podlozka s hrazdickou funny farm
Akce Novinka
1 086 Kč –9 %

Podložka je plná zábavných detailů, roztomilých postaviček a obrázků. Zajímavý design podněcuje děti objevovat jednotlivé prvky podložky. Rodiče, aby vyprávěli příběhy postav, které mohou být pokaždé jiné. Naše podložka není jen místem pro hraní, ale také prostorem pro učení. Podložka obsahuje šustící a vrzající prvky, knihu, vyčnívající visačky, závěsné hračky a skládací knihu.

Díky tomu si váš drobeček rozvíjí motoriku, stimuluje zrak, sluch, hmat a procvičuje kognitivní schopnosti. Naši vzdělávací podložku jsme navrhli tak, aby rostla s vaším dítětem. Stačí nadzvednout boky podložky a přemění se na suchý bazén, do kterého můžete házet barevné míčky, které jsou součástí soupravy. Když váš mrňous vyroste, z podložky se stane hrací kobereček. Souprava obsahuje odnímatelné hračky - pískadlo, šustění, zrcátko a chrastítko.

Děťátko si díky nim rozvine zrak, sluch a hmat, ale také procvičí manuální dovednosti. Vaše děťátko si může hrát na přizpůsobení tvaru tak, že hračky sladí s obrysy umístěnými na podložce. Může také hledat skryté obrázky a počítat je spolu s rodičem. Taková činnost zvyšuje jeho kognitivní schopnosti. K podložce jsme přibalili barevnou oboustrannou naučnou brožurku. Můžete ji jednoduše namontovat na boční stranu podložky nebo svázat konce k sobě. Díky tomu vytvoříte vašemu batoleti prostor pro učení a hru.

Sada obsahuje barevné míčky. Použijte je na hru v suchém bazénu s naší knihou, která se po svázání změní na koš, do kterého může dítě házet míčky. Edukační podložka je dodávána s oboustranným polštářkem s kresbou milého zvířátka. Polštář poslouží při nácviku vleže na bříšku. Hrazdičky můžete nastavit do různých poloh tak, aby jejich poloha a výška byla pro vaše děťátko pohodlná.

Můžete je také jednoduše odepnout a přeměnit naučnou podložku na deku na nácvik zvedání hlavy nebo plazení. Podložka má měkké, protiskluzové dno. Je vyrobena z hrubého, dobře izolujícího a voděodolného materiálu, který zajišťuje správnou hygienu a bezpečnou hru.

PARAMETRY:

• Materiál: polyester

• Věk dítěte: 0m+

• Rozměry: 107 x 95 x 55 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrací podložky
Materiál: Polyester
Rozměr: 107x95x55 cm
Vhodnost od: 0 m+