MEETBABY Sada chráničů rohů a hran

Neohodnoceno
Značka: Meetbaby
Sada chráničů rohů a hran pro děti obsahuje více než 2 metry gumové pěny s vysokou hustotou, která tlumí nárazy. Sada chráničů rohů stolu MEETBABY pro dětskou bezpečnostní sadu a snadno odlepitelná oboustranná bílá páska 3M pomáhá zabránit přiskřípnutí nebo skřípnutí dětských prstů.
Dostupnost Skladem (62 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Kód: EG003
468 Kč –36 % 299 Kč
MEETBABY Sada chráničů rohů a hran
Neohodnoceno
Značka: Meetbaby
EG003 Edge Corner Guard Set
Akce Novinka
468 Kč –36 %

1. BEZPEČNOST:

Sada chráničů rohů a hran pro miminka obsahuje více než 2 metry gumové pěny s vysokou hustotou absorbující náraz. Sada chráničů rohů stolu od MEETBABY pro dětskou bezpečnostní soupravu a snadno odlepitelné oboustranné bílé pásky 3M pomáhá předcházet přivření nebo přivření dětských prstů.

2. NAVRŽENO RODIČI PRO RODIČE:

Jako rodiče víme, jak vzrušující (a stresující) je přivítat nové dítě ve svém domě, zvláště když se připravujete na domácí školu nebo pracujete z domova. To je důvod, proč jsou lišty na ochranu rohů a hran z pěny o vysoké hustotě MEETBABY navrženy tak, aby se daly namontovat a zajistit během několika minut. Naše sada chráničů hran a rohů pro nábytek zajišťuje, že se už nikdy nebudete bát o své dítě.

 

3. INSTALACE:

Stejně jako u lepicí pásky stačí odlepit zadní část pásky a poté ji umístit do rohu, který preferujete. Chcete-li odstranit chrániče rohů, použijte teplý hadřík, přikryjte roh a změkněte jej, poté jemně odlepte okraje ošetřujícího rohu.

4. ŽÁDNÝ NEPOŘÁDEK, ŽÁDNÉ ZBYTKY, ŽÁDNÉ OACHIES:

Vhodné pro mnohé ostré hrany a rohy s pravoúhlými trojúhelníky, jako jsou dveře, stůl, postel, polici, schodiště atp. Může se použít i při přesouvání nábytku, aby nedošlo k poškození nábytku nebo stěn.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnost dítěte
Rozměry: 3,5cm x1,2cm x 200cm
Balení: 2m ochranný pás, 4 ks krytky na ostré hrany