Nestlé Kojenecké mléko NAN OptiPro Plus 4 HM-O

Neohodnoceno
Značka: Nestlé
Nestlé NAN je kojenecké mléko, které je vyrobeno speciálně pro potřeby kojenců. Obsahuje všechny potřebné živiny, které dítě potřebuje ke správnému růstu a vývoji. Kromě toho, že je důležité, aby kojenecké mléko bylo výživné, je také důležité, aby bylo bezpečné a lehce stravitelné pro miminko.

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Kód: N1004
–15 % 394 Kč
Nestlé Kojenecké mléko NAN OptiPro Plus 4 HM-O
Neohodnoceno
Značka: Nestlé
4NESTLE NAN OPTIPRO PLUS 4 JUNIOR 800g
Novinka Tip
–15 %

Modifikované sušené mléko obohacené o vitamíny a minerály pro děti po 2. roce je jen součástí pestré stravy. Před zavedením nových potravin se vždy poraďte s lékařem. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou pro zdraví vašeho dítěte důležité.

Dvouleté dítě má zcela jiné požadavky na živiny než dospělý člověk, proto by jeho strava měla zohledňovat jedinečné potřeby jeho malého těla. Modifikované mléko je obvykle založeno na kravském mléce, ale jeho složení bylo změněno, aby vám usnadnilo správnou výživu vašeho dítěte. Ve srovnání s kravským mlékem má modifikované mléko nižší obsah bílkovin a vyšší:

Železo,
vitamínu C,
vitaminu D,
omega 3 mastné kyseliny.
Kravské mléko neobsahuje dostatek železa, vit. C, vit. D a omega 3 mastných kyselin.

 

Složení

odstředěné mléko (76,8 %), maltodextrin, rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), laktóza (mléko), syrovátkový permeát (mléko), demineralizovaná syrovátka (mléko), citrát vápenatý, citrát draselný, emulgátor (sójový lecitin) , citrát sodný, fosforečnan vápenatý, fosforečnan sodný, vitamíny (C, E, kyselina pantotenová, niacin, B1, A, B6, B2, kyselina listová, K1, biotin, D3, B12), chlorid hořečnatý, chlorid sodný, síran železnatý, síran zinečnatý, kultury Lactobacillus reuteri (DSM 17938*), síran měďnatý, jodid draselný, selenan sodný.

*podle licence společnosti BioGaia

 

Způsob přípravy:

Před přípravou mléka si důkladně umyjte ruce.
Pohárek důkladně umyjte, abyste odstranili veškeré zbytky mléka. Vařte 5 minut. Až do použití nechte přikryté.
Přiveďte pitnou vodu k varu, nechte vychladnout.
Odměřte odpovídající množství vlažné vody o teplotě 37 °C podle krmné tabulky a nalijte do převařeného hrnečku.
Pečlivě odměřte podle krmné tabulky a nasypte do sklenice správný počet plochých odměrných kopečků prášku. Použijte přiloženou odměrku.
Protřepejte nádobu, dokud se prášek zcela nerozpustí. Podejte mléko dítěti. Nespotřebovanou část zlikvidujte. Po každém použití nádobku pevně uzavřete.
Uchovávejte na chladném a suchém místě. Po otevření balení spotřebujte obsah do 3 týdnů.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE : NAN OPTIPRO® Plus 4 modifikované mléko obohacené o vitamíny a minerály pro děti od 2 let není náhradou mateřského mléka, ale mlékem speciálně vyvinutým pro děti starší 2 let. V kojení by se mělo pokračovat co nejdéle.

 

Prodejce: HPA SK s.r.o., Štúrova 30,949 01 Nitra. www.hpask.eu.

Výrobce: Nestlé Polska S.A.,Domaniewska 32, 02-672 Warszawa

Expirace: 01/2025

Gramáž výrobku: 800g

Hmotnost výrobku s obalem: 980 g

Důležité informace:

Důležité: Nepřevařená voda, nepřevařený hrnek mléka nebo nesprávná příprava kojenecké výživy mohou dítěti ublížit. Upozornění: Před přípravou porce mléka vždy převařte vodu a hrneček zavíčkujte. Ujistěte se, že mléko připravujete podle pokynů na obalu a pokaždé připravte pouze jednu porci mléka, kterou ihned podáte svému dítěti. Nesprávná příprava a skladování může ohrozit zdraví dítěte. Zbytky mléka neskladujte - nedojedenou porci ihned zlikvidujte. Kontraindikace: Alergie na některou ze složek výrobku.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě při pokojové teplotě. Po otevření balení spotřebujte obsah do 3 týdnů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská výživa
Typ mléka: standardní
Vhodné od: 25 do 36 měsíců
Počet balíčků: 1