DADA Extra Care Junior Plenky Jumbo Vel. 5 - 68 ks (15-25 kg)

Neohodnoceno
Značka: Dada

Jednorázové pleny značky Dada. Vhodné pro miminka od 15-25 kg. Balíček obsahuje 68 ks plenek.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Ext. sklad (dodání 14 dní)
Můžeme doručit do:
13.6.2024
Kód: DADA5J-68KS
410 Kč –15 % 346 Kč
DADA Extra Care Junior Plenky Jumbo Vel. 5 - 68 ks (15-25 kg)
Neohodnoceno
Značka: Dada
5junior68ks
Výprodej
410 Kč –15 %

Jednorázové pleny značky Dada. Vhodné pro miminka od 15-25 kg. Balíček obsahuje 68 ks plenek.

Mají žlutý indikátor vlhkosti (zmodrá, když je plenka plná a je třeba ji vyměnit) a výřez na pupek (není díky němu drážděný a chrání jej před vlhkostí), proto jsou vhodné od narození.

Pružná pasová vložka zaručuje lepší padnutí pleny kolem pasu miminka. Ve srovnání s plenkami Dada Extra care (starší verze) jsou 2x rychleji suché, což zajistí okamžitý komfort pokožky. Díky měkkému a jemnému povrchu pleny a prodyšných materiálů se miminko bude cítit jako v bavlnce. Unikátní tvar absorbčních kanálků může za to, že vlhkost je rychle navázána dovnitř pleny, aby pokožka miminka byla v suchu.

Díky aplikované technologii je plenka tenká a více pružná. Unikátní technologie vnitřní vrstvy vsakuje i tekutou stolici.

Při výrobě plenky byly použity i 4 technologie a to: technologie SeconDry – okamžitá suchost, technologie Double Lock Layer – inovativní absorpční jádro pro spolehlivou ochranu proti vlhkosti, technologie Wee Zones – efektivní odvod vlhkosti pro dívky i chlapce a tepla, aby se zabránilo podráždění.

Produkt je bez parfemace, aby se minimalizovalo riziko alergické reakce (neobsahuje alergeny ze seznamu 26 potenciálních alergenů) a je vyroben bez použití molekulárního chloru. Ochrana mikrobiomu - plenky pomáhají udržovat normální fyziologickou flóru pokožky, díky čemuž bude stále zdravá a v dobré kondici. Výrobek je vytvořen v továrnách využívajících elektřinu z obnovitelných zdrojů.

Celulóza použitá k výrobě byla získána z udržitelného lesního hospodářství spravovaného zodpovědně az kontrolovaných zdrojů (certifikát PEFC).

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednorázové pleny
Balení: 68 ks
Velikost: 5
Typ: Absorční
Zapínání: Na suchý zip
Položka byla vyprodána…